Skip to content

Akmens priežiūra be chemijos

Susisiekite su mumis ir mes parengsime individualų bendradarbiavimo pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius ir galimybes!

Akmens priežiūra be chemijos

Šluostės, kurios valo tik suvilgytos vandeniu, joms papildomai nereikia jokių chemikalų, rūgštinių valymo priemonių. Akmuo yra natūralus produktas, todėl jį rekomenduojame prižiūrėti nenaudojant tokių valiklių, kurie gali jį pažeisti! Jos yra ilgaamžės, tarnaujančios apie 10 metų, atlaikančios iki 18000 tūkstančių skalbimų.

Akmens priežiūra be chemijos

Balta universali pirštinė: Ji skirta valyti šlapiu būdu įvairius nešvarumus. Su vienu sušlapinimu gali nuvalyti iki 200 m2 natūraliai purvino paviršiaus, o nuvalytų nešvarumų neperneša ant kitų paviršių! Ši pirštinė susidoroja net su riebalais ar tepalais, nuvalo netgi pelėsį, naikina grybelius!

Akmens priežiūra be chemijos

Sunbeam audinys: Puikus pagalbininkas šluostant, poliruojant įvairius paviršius! Nuvalyti paviršiai tampa žvilgantys. Naudojama surinkti drėgmę, kuri liko po valymo su baltąja šluoste.

Akmens priežiūra be chemijos

Rausva dulkių pirštinė: Ši pirštinė skirta valyti dulkes nuo įvairių paviršių, visas dulkes sutraukia į save ir jų nebarsto. Naudojant rausvą pirštinę susidaro antistatinis krūvis, kuris pritraukia dulkes prie pirštinės audinio ir neleidžia joms sklaidytis ore. Antistatinis krūvis taip pat susidaro ant valomo paviršiaus, todėl žymiai sulėtėja naujo dulkių sluoksnio susidarymo procesas.

Akmens priežiūra be chemijos

Natūralus Muilas su NanoSidabru: Skirtas pašalinti mikroorganizmus, stabdo pelėsių bei grybelių vystymąsi, užtikrina dezinfekciją bei antibakterinę apsaugą. Todėl ten, kur yra nanosidabro dalelės, ten ir žūva bakterijos.

Akmens priežiūra be chemijos