#naudingainformacija Kiek kainuotų įrengti tokią kapavietė? Kiek kainuotų šis uždengimas ar paminklas? ” Kiekvieną dieną gauname šias užklausas.

Tikslių atsakymų dėl kainų į tokio tipo prekių užklausas neturime. Kodėl?

Nes kiekvienas variantas-projektas yra individualus. Kuo?

✅Kapavietės uždengimo skaičiavimo sudedamosios dalys:

1. Kapavietės matmenys

2. Norimos produkcijos storis, apdirbimas, spalva, akmens tipas.

3. Pamatų apsiuvimas plokšte (jei yra poreikis) Tai irgi kainuoja papildomai

4. Plokščių perdengimai, neįprastos formos plokščių kombinacija ir panašiai.

Ir tai tik keli paminėti punktai. Nesijaudinkite, kainas žinosite, tik pirmiausiai reikia išsirinkti produkciją ir suderinti viso projekto detales.

✅Paminklai – Jų jau pagamintų turime labai daug ir kiekvienas paminklas skirtingas, jų kiekiai nuolat kinta, tad klientas gali rinktis vietoje, o jei iš turimų neišsirenka – pagaminame norimą.

🔴Jei internete randate plokštės kvadrato kaina, tai nereiškia jog išsimatavus kapavietę ir žinant kvadratūra, bus aiški kaina uždengimo plokštės.

🟢Klientams nenorime meluoti, todėl nesakome „klaidingų/išgalvotų kainų” siekiant prisitraukti klientą su klaidinančia informacija. Dirbame užtikrintai ir su didžiule sukaupta patirtimi bei pagarba klientui.

🟢Suprantame jog klientai tokių prekių neperka dažnai ir susiduria su daug klausimų ir nežinomųjų. Mūsų užduotis, nežinomuosius paversti atsakymais!

🟢Pasitikėkite tais, kurie dirba nuoširdžiai ir gali suteikti plačią konsultaciją bei padėti sutaupyti ir priimti teisingus sprendimus.

🟢Turite klausimų? Drąsiai kreipkitės!

🟢Mus rasite Alytuje, Santaikos g. 29A.

Nuoroda: Kitoje pusėje nei yra „MOKI-VEŽI“

📞Tel. nr. +370 606 77799